Tirdzniecības vietas

Latgales vēstniecība GORS, Mazā zāle - Rēzekne, Pils iela 4
SKATĪT KARTĒ    VISI PASĀKUMI ŠAJĀ NORISES VIETĀ

Rīkotājs: Austrumlatvijas koncertzāle SIA
Reģ. Nr.: 42403026217
VISI ŠĪ RĪKOTĀJA PASĀKUMI

Biļešu cenas

  13 €  pieejams  10 €  mazāk par 10

Pērkot biļetes internetā, tiek piemērota interneta veikala izmantošanas maksa. Lasīt šeit

Iegādājoties biļetes tirdzniecības vietās, pakalpojuma maksa netiek piemērota. Tirdzniecības vietas

SKAŅU KATEDRĀLES. Pianista Reiņa Zariņa solo koncerts

Pirkt

Pianista Reiņa Zariņa koncerta kodols ir Andra Dzenīša jaundarba “Astoņstūris” pasaules pirmatskaņojums. Dzenītis pats šī cikla astoņas daļas tēlaini apraksta kā katedrāli, ap kuru apaugušas mazas mājiņas. Un līdzīgiem vārdiem var aprakstīt arī koncerta pārējo programmu - Baha Otrās Partitas sešas daļas, kuras apvij monumentālo un eksaltēto Lista Sonāti si-minorā.

Londonā dzīvojošais Reinis Zariņš ir viens no Latvijas izcilākajiem pianistiem, kuram Latgales vēstniecība GORS nav sveša un viņš nav svešs Rēzeknei un tās viesiem – uzstājies ar solo programmām, muzicējis kā viens no izcilā “Trio Palladio”, kopā ar dejotāju Kirilu Burlovu tieši Latgales vēstniecībā GORS pērn pirmizrādījuši Pētera Vaska “Gadalaiku” iedvesmotu koncertuzvedumu. Reinis Zariņš ir vairākkārtējs Latvijas Lielās Mūzikas balvas ieguvējs (2012., 2013. un 2015. gadā), arī pērnā gada nominants, 11 starptautisku konkursu laureāts un daudzu prestižu starptautisku festivālu dalībnieks – Bātas starptautiskā mūzikas festivāla, Lucernas festivāla, Kremerata Baltica festivāla, Jēlas-Norfolkas kamermūzikas festivāla, Jaunskotijas mūzikas festivāla, MasterWorks, Crescendo un Holland Music Sessions. Reinis Zariņš ar izcilību absolvējis Jāzepa Mediņa mūzikas skolu un Emīla Dārziņa mūzikas vidusskolu Rīgā, Jēlas Universitātes mūzikas skolu (ASV) un Londonas Karalisko Mūzikas akadēmiju.

Par pianistu saka: “Reinis Zariņš ir dārgakmens latviešu atskaņotājmākslā. Ne jau tikai tāpēc, ka spoži vizmo – viņam ir tāda iekšējā vērtība, ko nevar izsvērt skaitļos. R. Zariņš ir domājošs mūziķis, kura interpretācijām vienmēr ir visdziļākie slāņi, ideāls līdzsvars starp ļoti personīgu un objektīvu skatījumu uz mūziku.”

GORS Kultūras vēstnieku programmas dalībniekiem biļete 30% atlaide. Karti lūgums uzrādīt pirms pirkuma veikšanas. 

Iesakām