Tirdzniecības vietas

Latgales vēstniecība GORS - Rēzekne, Pils iela 4
SKATĪT KARTĒ    VISI PASĀKUMI ŠAJĀ NORISES VIETĀ

Rīkotājs: Austrumlatvijas koncertzāle SIA
Reģ. Nr.: 42403026217
VISI ŠĪ RĪKOTĀJA PASĀKUMI

DER ZINĀT:
Pasākuma Ilgums: 1 h 40 min
Ieeja no: 17.40
Bezmaksas ieeja bērniem: Bērniem līdz 7 gadu vecumam (neieskaitot), kas neaizņem atsevišķu sēdvietu, biļete nav jāiegādājas.

Biļešu cenas

15 € pieejams12 € pieejams10 € mazāk par 10

Izvēlēties

Sēdvietas

Pērkot biļetes internetā, tiek piemērota interneta veikala izmantošanas maksa. Lasīt šeit

Iegādājoties biļetes tirdzniecības vietās, pakalpojuma maksa netiek piemērota. Tirdzniecības vietas

DALIES AR ŠO ZIŅU

PEKINAS DEJAS TEĀTRIS (ĶĪNA). Starptautiskais Baltijas baleta festivāls

Jau par tradīciju Latgales vēstniecībā GORS ir kļuvusi kāda no Starptautiskā Baltijas baleta festivāla izrādēm. Šogad Rēzeknē piedzīvosim Pekinas Dejas teātra (Beijing Dance Theater) no Ķīnas deju priekšnesumu, kurā būs skatāmi 3 deju viencēlieni: “Lakstīgala un roze” (Nightingale and the Rose), “Inde” (Poison) un “Atvadas, ēnas” (Farewell, Shadows).

Pekinas Dejas teātris (BDT) dibināts 2008. gadā. Teātra vadītāja horeogrāfe Vana Juaņjuaņa (Wang Yuanyuan) kopā ar scenogrāfu un deju vizuālo mākslinieku Taņu Šaoaņu (Tan Shaoyuan) un gaismu mākslinieku Haņu Jiangu (Han Jiang) rada pasaules līmeņa uzvedumus, reizē parādot visaugstāko Ķīnas laikmetīgās dejas līmeni. Plašāk par “Beijing Dance Theatre” http://en.beijingdancetheater.org/index.html

Starptautiskais Baltijas baleta festivāls Latvijā notiks jau 22. reizi, un katru gadu tā notikumi pārsteidz ar krāšņām dejas izrādēm un izciliem klasiskās un laikmetīgās dejas dejotājiem no visas pasaules. 

Iesakām