Tirdzniecības vietas

Liepājas koncertzāle LIELAIS DZINTARS - Liepāja, Radio iela 8
SKATĪT KARTĒ    VISI PASĀKUMI ŠAJĀ NORISES VIETĀ

Rīkotājs: Lielais Dzintars, SIA
Reģ. Nr.: 42103067790
VISI ŠĪ RĪKOTĀJA PASĀKUMI

Biļešu cenas

18 € pieejams12 € pieejams10 € pieejams7 € pieejams

Izvēlēties

Sēdvietas

Pērkot biļetes internetā, tiek piemērota interneta veikala izmantošanas maksa. Lasīt šeit

Iegādājoties biļetes tirdzniecības vietās, pakalpojuma maksa netiek piemērota. Tirdzniecības vietas

DALIES AR ŠO ZIŅU

KURT ROSENWINKEL (ASV) UN LATVIJAS RADIO BIGBENDS

“Kurts Rosenvinkels ir ģēnijs, viņš tik tiešām ir ģēniāls!” šādus vārdus izcilais mūziķis Ēriks Kleptons veltījis džeza ģitāristam Kurtam Rosenvinkelam (Kurt Rosenwinkel, ASV), kurš 9.aprīlī pulksten 18 kopā ar lielisko Latvijas Radio bigbendu koncertzālē “Lielais dzintars” atskaņos mūziku no albuma “Our Secret World”.

Kurts Rosenvinkels ir atzīts par vienu no mūsu laikmeta izcilākajiem džeza māksliniekiem un tiek raksturots kā izsmalcināts novators, izcils improvizators, apveltīts ar savu īpašo skanējumu.

Mūzikas aprindās Kurts kļuva populārs aizvadītā gadsimta 90.gados un šobrīd tiek uzskatīts par vienu no talantīgākajiem savas paaudzes ģitāristiem. Neskaitot iepriekš minēto Ērika Kleptonu, sadarbojies ar tādiem ievērojamiem mūziķiem kā Breds Meldau (Brad Meldau), Braiens Bleids (Brian Blade), Džošua Redmens (Joshua Redman), Kriss Poters (Chris Potter), un arī džeza leģendu Džo Hendersonu (Joe Henderson).

Izcilā mūziķa snieguma pamatā ir dziļas džeza tradīcijas, kuras iegūtas studējot Bērklijas Mūzikas koledžā. Kurts līdz šim izdevis 13 mūzikas albumus un piedalījies vairāk kā 50 ierakstos. Par savām kompozīcijām saņēmis prestižo ASV Kongresa balvu (National Endowmen for the Arts) un nesen izdevis jaunu albumu - „Caipi”.

Norises vieta: Lielā zāle

Organizē: Lielais dzintars

Cienījamie koncertzāles “Lielais dzintars” apmeklētāji!
Lūdzam ievērot SIA “Lielais Dzintars” noteikumus, lai kultūras pasākuma baudīšana būtu patīkama ikvienam apmeklētājam.
Koncertzāle “Lielais dzintars” apmeklētājus gaida jau stundu pirms pasākuma sākuma.
Uz vakara pasākumiem, kas paredzēti pieaugušo auditorijai, bērni līdz 7 gadu vecumam netiek ielaisti.
Apmeklētājiem ratiņkrēslos un viņu pavadonim, iepriekš piesakoties, piedāvājam īpašas vietas parterā. Īpašās biļetes iespējams rezervēt un iegādāties tikai koncertzāles “Lielais dzintars” Informācijas centrā pa tālruni +371 63424555, e-pastu guests@greatamber.lv.
Informācijas centra darbinieks - kasieris informēs koncertzāles Klientu apkalpošanas daļu, kas nodrošinās vietu pieejamību. Ierodoties uz pasākumu, lūdzam vērsties Informācijas centrā, kura personāls palīdzēs nokļūt vajadzīgajā stāvā un sēdvietā. Ēkā ierīkots panorāmas lifts, lai apmeklētāji ar kustību traucējumiem varētu nokļūt nepieciešamajā ēkas stāvā.
Lūdzam koncertzālē ierasties savlaicīgi - pēc 3. zvana un pasākuma sākuma ieeja zālē tiek pārtraukta.
Pirms ieiešanas zālē izslēdziet mobilos telefonus, atskaņotājus, pulksteņu vai citu elektronisko ierīču skaņas signālus.
Fotoaparātus, kino un video kameras, kā arī skaņu ieraksta aparatūru koncertzālē atļauts lietot tikai ar SIA “Lielais Dzintars” atļauju.
Māksliniekiem domātos ziedus vai dāvanas ir iespējams atstāt pie garderobistiem koncertzāles 2. stāvā, uz īpašas kartiņas norādot adresātu. Jūsu veltes tiks pasniegtas tieši uz skatuves.
Lai koncertzāles "Lielais dzintars" apmeklējums kļūst par neaizmirstamu notikumu!

Iesakām