Tirdzniecības vietas

Liepājas koncertzāle LIELAIS DZINTARS - Liepāja, Radio iela 8
SKATĪT KARTĒ    VISI PASĀKUMI ŠAJĀ NORISES VIETĀ

Rīkotājs: Lielais Dzintars, SIA
Reģ. Nr.: 42103067790
VISI ŠĪ RĪKOTĀJA PASĀKUMI

Biļešu cenas

18 € pieejams12 € pieejams10 € pieejams7 € pieejams

Izvēlēties

Sēdvietas

Pērkot biļetes internetā, tiek piemērota interneta veikala izmantošanas maksa. Lasīt šeit

Iegādājoties biļetes tirdzniecības vietās, pakalpojuma maksa netiek piemērota. Tirdzniecības vietas

DALIES AR ŠO ZIŅU

KURT ROSENWINKEL (ASV) UN LATVIJAS RADIO BIGBENDS

Amerikā dzimušais ģitārists Kurts Rozenvinkels (Kurt Rosenwinkel) savu mūzikas karjeru aizsāka, kad izlēma pamest studijas Bērklijas Mūzikas Koledžā un doties tūrē ar Gariju Burtonu (Gary Burton) un viņa grupu. Trīsdesmit gadu laikā ieguldītais darbs mūzikā atmaksājās ar ierakstītiem 11 albumiem - kā galvenajam māksliniekam, un vairāk kā 40 diskiem - kā viesmāksliniekam. Daži kritiķi salīdzina Kurta harmoniski sarežģītās kompozīcijas ar Veina Šortera (Wayne Shorter) izpildījumiem.

Kurts Rozenvinkels ir zināms ar viņa specifisko skaņu un improvizācijas stilu, kuru pārvērš neaprakstāmā un neatkārtojamā skaņdarbā. Apmeklētāji koncertos ir apburti ar Kurta radīto mūziku, kas ir pasniegta ar tik minimālu piepūli un rada ilūziju, ka radīt tik viegli plūstošus skaņdarbus var jebkurš.

“Esmu sapratis, ka mana mūzikas rakstīšana ir daudz koncentrētāka un vienkāršāka, “mazāk ir vairāk” ir īstā frāze, kas to raksturo,” saka Kurts Rozenvinkels par savu māksliniecisko attīstību.

Norises vieta: Lielā zāle

Organizē: Lielais dzintars

Cienījamie koncertzāles “Lielais dzintars” apmeklētāji!
Lūdzam ievērot SIA “Lielais Dzintars” noteikumus, lai kultūras pasākuma baudīšana būtu patīkama ikvienam apmeklētājam.
Koncertzāle “Lielais dzintars” apmeklētājus gaida jau stundu pirms pasākuma sākuma.
Uz vakara pasākumiem, kas paredzēti pieaugušo auditorijai, bērni līdz 7 gadu vecumam netiek ielaisti.
Apmeklētājiem ratiņkrēslos un viņu pavadonim, iepriekš piesakoties, piedāvājam īpašas vietas parterā. Īpašās biļetes iespējams rezervēt un iegādāties tikai koncertzāles “Lielais dzintars” Informācijas centrā pa tālruni +371 63424555, e-pastu guests@greatamber.lv.
Informācijas centra darbinieks - kasieris informēs koncertzāles Klientu apkalpošanas daļu, kas nodrošinās vietu pieejamību. Ierodoties uz pasākumu, lūdzam vērsties Informācijas centrā, kura personāls palīdzēs nokļūt vajadzīgajā stāvā un sēdvietā. Ēkā ierīkots panorāmas lifts, lai apmeklētāji ar kustību traucējumiem varētu nokļūt nepieciešamajā ēkas stāvā.
Lūdzam koncertzālē ierasties savlaicīgi - pēc 3. zvana un pasākuma sākuma ieeja zālē tiek pārtraukta.
Pirms ieiešanas zālē izslēdziet mobilos telefonus, atskaņotājus, pulksteņu vai citu elektronisko ierīču skaņas signālus.
Fotoaparātus, kino un video kameras, kā arī skaņu ieraksta aparatūru koncertzālē atļauts lietot tikai ar SIA “Lielais Dzintars” atļauju.
Māksliniekiem domātos ziedus vai dāvanas ir iespējams atstāt pie garderobistiem koncertzāles 2. stāvā, uz īpašas kartiņas norādot adresātu. Jūsu veltes tiks pasniegtas tieši uz skatuves.
Lai koncertzāles "Lielais dzintars" apmeklējums kļūst par neaizmirstamu notikumu!

Iesakām