Tirdzniecības vietas

Latgales vēstniecība GORS, Mazā zāle - Rēzekne, Pils iela 4
SKATĪT KARTĒ    VISI PASĀKUMI ŠAJĀ NORISES VIETĀ

Rīkotājs: Austrumlatvijas koncertzāle SIA
Reģ. Nr.: 42403026217
VISI ŠĪ RĪKOTĀJA PASĀKUMI

DER ZINĀT:
Pasākuma valoda: angļu
Ieeja no: 17.40

Biļešu cenas

15 € pieejams12 € pieejams

Izvēlēties

Sēdvietas

Pērkot biļetes internetā, tiek piemērota interneta veikala izmantošanas maksa. Lasīt šeit

Iegādājoties biļetes tirdzniecības vietās, pakalpojuma maksa netiek piemērota. Tirdzniecības vietas

DALIES AR ŠO ZIŅU

Dziesminieks JOHN ELLIOTT (ASV)

Džons Elliots (John Elliott) – amerikāņu mūziķis, komponists, izpildītājs, producents un ceļotājs. Uzaudzis Minesotas piepilsētā, šobrīd dzīvo Sanfrancisko, taču par savām mājām saucis vairākas vietas Amerikā: Bruklinu, Ostinu, Čikāgu, Losandželosu un divu gadu garumā vecos labos Amerikas lielceļus savā Honda Civic. 

Džons iedvesmojies no mūziķa Brūsa Springstīna (Bruce Sprigsteen) koncertu snieguma nevardarbīgās mūzikas, Boba Dilana (Bob Dylan) humora un, tā saucamā, amerikāņu sapņa, kurš nekad nav bijis un nekad nebūs. Džons raksta dziesmas, kas uzrunā cilvēka zemapziņu ar spēcīgu vēstījumu. Čaks Šīle (Chuck Schiele) no San Diego "Trubadūriem" par Džona dziesmām saka: "Tās tevī ieiet, ieņem savu vietu un aiziet, pirms ir pateikušas par daudz... Un tas rada vēlmi meklēt tās atkal."

 

2001. gadā Džons sāka spēlēt vairākās Holivudas vietās, bet līdz 2003. gadam viņš jau bija aizspēlējies līdz Kalifornijas dienvidiem un vēlāk kļuvis par nacionālo ceļotājmākslinieku. Viņš ir uzstājies visos ASV štatos, izņemot Havajas, un vairākās valstīs ārpus Amerikas. Par viņa mūziku runā daudzos populāros Amerikas TV šovos.

Džons ir skaņu celiņu autors un līdzautors tādiem populāriem seriāliem, kā "Grey's Anatomy", "Californication" un "One-Tree Hill".

Pēdējo desmit gadu laikā viņš ir izdevis astoņus studijas albumus. Šogad Džons ir uzsācis Eiropas tūri, kuras laikā viesosies Vācijā, Igaunijā, Lietuvā un Latvijā. Latvijā Džonu Elliotu sveiksim arī Rēzeknē.

Bērni līdz 7 gadu vecumam pasākumā var netikt ielaisti. Pusstundu pirms pasākuma sākuma sāk darboties bērnu istaba, kas pieejama bērniem vecumā no trīs līdz septiņiem gadiem. Bērnu istabas apmeklējums ir bez maksas. Pirms tam lūgums pieteikties, zvanot +371 22020206 vai +371 64633303.

Iesakām